Hakkımızda

40 yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteren ASTAŞ ALÇI A.Ş. her zaman gerekli standart kriterlerini eksiksiz bir biçimde yerine getirmeyi kendisine görev edinmiştir. Müşteri memnuniyeti her zaman ön planda olmuş, başarıyı aynı müşteriden yeni işler almak olarak tarif etmiştir. Ana kriter müşteri memnuniyeti olunca doğal olarak en başta planlamak, daha sonra da yenilikleri izlemek ve uygulamak suretiyle günün teknolojik gelişmelerini yakalamak bir zaruret haline gelmektedir. Sadece uygulamakla yetinmeyip uygulamaları kontrol ve devamlı gelişimi hedefleyerek gerektiğinde yeni düzenlemeler yapmak da sunduğumuz hizmetin kalitesini büyük bir tutkuyla güvence altına almaktadır. 


Kalite

Yukarıda saydığımız bu düzen aslında ASTAŞ A.Ş. kalite politikasını tarif etmektedir.

ASTAS A.Ş. yönetim sistemini EN ISO 9001:2008, EN ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007 standartları kriterlerini baz alarak oluşturmuş ve tarafsız denetimler ile “Her çeşit inşaat alçıları imalatı ve satışı” faaliyet alanında tescillemiştir. ASTAS A.Ş. bünyesinde imalatı gerçekleştirilen alçı çeşitlerinin tamamına ilişkin CE markalama prosesi tamamlanmış ve yayınlanan uygunluk deklarasyonu ile beyan edilmiştir. Üretimi gerçekleştirilen ürünlerin tamamı ilgili kalite standartlarında kendi bünyemizde oluşturduğumuz laboratuarlarda devamlı olarak test edilmektedir.ASTAŞ A.Ş. her zaman daha iyi olabilmek için gerekli çalışma ve fedakarlığı üstlenmiştir. Her yıl yeni hedefler ve yeni başarılar için elimizden gelen gayreti göstermek asli görevimizdir. 

bu nedenle "Her şeyden önce kalite" ilkesini faaliyetlerinin ana ilkesi sayar; büyüklüğü , niteliği ve yeri ne olursa olsun müşteriye daima kaliteli hizmet veririz.  

Değerlerimiz

Müşterilerimizle varolduğumuzu biliriz

Doğruyu yaparız

Yeniliklerimizle fark yaratırız

İnşaat sektörüne değer katarız

Hedeflerimiz

Mümkün olan en ileri teknolojiyi kullanmak, alçı üretim dünyasındaki değişim ve gelişmeleri izler ve uygularız. 
Yerine konulamayacak tek faktörün "zaman" olduğu ilkesinden hareketle, üstlendiğimiz her işi mutlaka zamanında tamamlarız.
Yeni teknoloji ve yaklaşım gerektiren, ulusal ve uluslararası alçı işlerine öncelik vererek "ilk" ve "en"leri arar ve gerçekleştiririz. 

Misyonumuz

ASTAŞ A.Ş. her zaman daha iyi olabilmek için gerekli çalışma ve fedakarlığı üstlenmiştir. Her yıl yeni hedefler ve yeni başarılar için elimizden gelen gayreti göstermek asli görevimizdir. Misyon, bir organizasyonun temel varlık nedenini ifade eder ASTAŞ A.Ş. insan gücü yönetimi, motivasyonu, başarı ve performansının temelinde şu misyon  yatar; 

Uluslararası kalite standartlarına ulaşmak için rekabetten kaçınmadan doğru iş yapmak gerektiğine inanmak ve şirket faaliyetlerinin başarısını daima bu kıstaslara göre değerlendirerek en iyi şirket olmak.